הרווק - דודו אהרון

דודו אהרון הזמר הכי מוערך היום בישראל כבר בן 28 ומחפש את אהבת חייו בתכנית הריאליטי הרווק, בה יתמודדו נערות חן יפות מראה ואופי שלא ניתן לשכוח כולן יתמודדו על ליבו של הגבר הרגיש והמצליח, מי תהיה זו שתגנוב את ליבו?

פורמט התכנית: הפורמט אמריקאי כאשר הוא שייך לז'אנר תכניות הריאליטי, בה על גבר אחד- שהוא הרווק לבחור לעצמו אחת מתוך 25 בנות מרשימות, זו שתהיה אהבת ליבו, הוא נדרש לעשות זאת על ידי מבחנים ומבדקים רבים לאורך התכנית, דייטים עם הבחורות וסינון של אלו שפחות יתחבר אליהן במהלך המפגשים השונים. בארץ אלו יהיו 15 בנות אשר יתמודדו על ליבו של דודו אהרון.

לתכנית הזו יש גם פורמט נשי- הרווקה, שזו נגזרת של התכנית הרווק, בישראל היה משהו דומה לזה- קחי אותי שרון, אך מאז לא ראינו תכנית דומה לזו, עד אשר הגיע הרווק הראשון- גיא גיאור, בחור חתיך וחסון שהיה מוכר לכולם מהתכנית הישרדות, בה הגיע לשלבים המתקדמים יותר של התכנית וזכה לאהדה רבה בקרב הצופים ובמיוחד הצופות. לרווק הראשון – גיא גיאור נולדה אהבה אמיתית בתכנית ועד כה הוא עם יקירת ליבו דפנה, אשר הייתה מועמדת שקטה וחיננית אשר לא התבלתה תחילה כמו שאר הבנות, אולי זה מה שקנה אותו? אולי זה מה שיקנה גם את דודו אהרון הרווק השני?

למי יעניק דודו אהרון את הורד וממי הוא יאלץ להיפרד? בואו לראות במי דודו אהרון יבחר.

התכנית משודרת בערוץ 10 בימי רביעי ושבת, חברת ההפקה של התכנית היא אבוט- המאירי